IDEAL MED Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii IdealMed IdealMed
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Chodźki 13/4-5 Lublin 20-093
81 741 61 62 PLN Hours:
tel.:

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

ul. Chodźki 13/4-5

20 - 093 Lublin

Polski pl

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa 

 

 

 

Sprawdź naszą najnową promocję -

gwarancja niskiej ceny raz na zawsze

 

 


więcej
Medycyna estetyczna

Medycyna

estetyczna

kwas hialuronowy, botox, nici, osocze bogatopłytkowe...


więcej
Stomatologia

Stomatologia

 

 


implanty, protetyka, ortodoncja, wybielanie lampą Beyond Polus...


więcej
Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie

naczynek

skleroterapia


więcej
Laser frakcyjny

Laser

frakcyjny

redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, usuwanie znamion


więcej
Wyszczuplanie

Wyszczuplanie sylwetki
i redukcja cellulitu

 

 

endermomasaż, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa....

a już wkrótce najnowocześniejsze na świecie urządzenie do kriolipolizy


więcej
Chirurgia

 

Chirurgia plastyczna

 

konsultacje specjalistyczne, usuwanie znamion, plastyka powiek i uszu.....


więcej
Prev - Next

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia to leczenie polegające na wprowadzaniu substancji odżywczych bezpośrednio do skóry. Istnieje kilka  sposobów wykonania mezoterapii. Obecnie najpopularniejsze wydają się być metody z użyciem igły ponieważ są bardziej skuteczne niż mezoterapia bezigłowa. Podstawą większości preparatów do mezoterapii jest nieusieciowany kwas hialuronowy, który zapewnia skórze silne nawilżenie. Innymi składnikami preparatów do mezoterapii są witaminy, aminokwasy oraz peptydy biomimetyczne. Wszystkie te substancje mają powodować prawidłowe funkcjonowanie skóry oraz być składnikiem stymulującym produkcję nowych włókien kolagenowych. Dlatego też, wykonanie serii zabiegów mezoterapii prowadzi nie tylko do poprawy nawilżenia skóry ale również do poprawy jej elastyczności, redukcji drobnych zmarszczek oraz rozjaśnienia przebarwien. Zabieg mezoterapii najczęsciej wykonywany jest celem poprawy wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Innymi wskazaniami do wykonania mezoterapii igłowej są: redukcja rozstępów i cellulitu oraz leczenie wypadania włosów.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg mezoterapii igłowej wykonywany jest przez odpowiednio przeszkolonego lekarza. który przy użyciu możliwie jak najmniejszej igły wprowadza odpowiednio dobrany preparat bezpośrednio do skóry pacjenta. W tym celu konieczne jest wykonanie serii drobnych ukłuć.

Czy mezoterpia igłowa jest bolesna?

Mezoterapia igłowa związana jest z zastosowaniem igły dlatego też, aby zmniejszyć dyskomfort związany z zabiegiem naszym pacjentom proponujemy zgłoszenie się na 40 minut przed planowaną mezotrapią celem "nałożenia" maści znieczulającej. Znieczulenie nie jest dodatkowo płatne a istotnie poprawia komfort mezoterapii. 

Ponadto w Centrum Idealmed dysponujemy nowoczesnym urządzeniem -  tzw. pistoletem do mezoterapii (MCT Injector), który z uwagi na fakt, że wykonuje ukłucia dużo szybciej niż ręka ludzka dodatkowo zmniejsza dyskomfort związany z zabiegiem.  Należy tu jednak zaznaczyć, że nie wszystkie preparaty mogą być podawane za pomocą pistoletu.

 

 

Ile zabiegów mezoterapii należy wykonać dla uzyskania pożądanego efektu?

Ilość potrzebnych zabiegów określa lekarz na podstawie badania pacjenta. Zazwyczaj jest to od 3 do 5 zabiegów. W przypadku coraz częściej stosowanej mezoterapii typu skinbooster (Restylane Vital) wystarcza od 2-3 zabiegów. 

Jak wygląda skóra bezpośrednio po zabiegu?

Ponieważ zabieg wiąże się z nakłuwaniem skóry widoczne są ślady po ukłuciach. Są one tym mniejsze im większe jest doświadczenie osoby wykonującej zabieg. Dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na jakiekolwiek ślady na drugi dzień po wykonaniu zabiegu polecamy mezoterapię z użyciem derma rollera, który ma znacznie krótsze igły, jest to tzw. mezoterapia mikroigłowa 

Czy mezoterpia jest bezpieczna?

Mezoterapia jest zabiegiem bardzo bezpiecznym pod warunkiem, że jest ona wykonywana przez osobę odpowiednio przeszkoloną oraz do jej wykonania stosowane są preparaty medyczne posiadające odpowiednią certyfikację. W naszym centrum nie stosujemy preparatów, które nie mają odpowiedniej rejestracji.

Jaka jest cena zabiegu?

Cena zabiegu na twarz wraz ze znieczuleniem wynosi 350 zł.

Cena zabiegu z użyciem Restylane Vital jest wyższa i zależy od ilości użytego prepratu.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij