IDEAL MED Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii IdealMed IdealMed
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Chodźki 13/4-5 Lublin 20-093
81 741 61 62 PLN Hours:
tel.:

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

ul. Chodźki 13/4-5

20 - 093 Lublin

Polski plAngielski en

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa 

 

 

 

Sprawdź naszą najnową promocję -

gwarancja niskiej ceny raz na zawsze

 

 


więcej
Medycyna estetyczna

Medycyna

estetyczna

kwas hialuronowy, botox, nici, osocze bogatopłytkowe...


więcej
Stomatologia

Stomatologia

 

 


implanty, protetyka, ortodoncja, wybielanie lampą Beyond Polus...


więcej
Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie

naczynek

skleroterapia


więcej
Laser frakcyjny

Laser

frakcyjny

redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, usuwanie znamion


więcej
Wyszczuplanie

Wyszczuplanie sylwetki
i redukcja cellulitu

 

 

endermomasaż, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa....

a już wkrótce najnowocześniejsze na świecie urządzenie do kriolipolizy


więcej
Chirurgia

 

Chirurgia plastyczna

 

konsultacje specjalistyczne, usuwanie znamion, plastyka powiek i uszu.....


więcej
Prev - Next

Kilka słów o naszych specjalistach

Dr n. med. Tomasz ZaborowskiDr n. med. Tomasz Zaborowski

Dr n.med. Tomasz Zaborowski- dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Nauczyciel akademicki z medycyną estetyczną związany od roku 2007. W roku 2013 ukończył trzyletnie studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń krajowych i międzynarodowych w tym z udziałem takich sław jak Benjamin Asher czy Berthold Rzany. Wysokie kwalifikacje doktora potwierdza nadany mu w 2014 roku tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Pan Doktor Tomasz Zaborowski wykonuje zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego oraz intensywnego światła pulsacyjnego jak również zabiegi ostrzykiwania toksyną botulinową, kwasem hialuronowym, osoczem bogatopłytkowym oraz mezoterapię igłową. Doktor Tomasz Zaborowski zajmuje się również implantacją nici liftingujących oraz karboksyterapią. 

Lek. stom. Iwona ZaborowskaLek. stom. Iwona Zaborowska

Pani Doktor specjalizuje się w endododoncji ale z powodzeniem wykonuje również procedury z zakresu periodontologii oraz protetyki stomatologicznej. Od roku 2005, kiedy to ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie stale podnosi swoje kwalifikacje. poprzez udział w sympozjach oraz kursach doszkalających. Doktor posiada duże doświadczenie w pracy z mikroskopem co wielokrotnie pozwala jej zaproponować skuteczne leczenie nawet w trudnych przypadkach. Ponadto Doktor Iwona Zaborowska udziela szczegółowych konsultacji dotyczących procedur implantologicznych oraz wykonuje zabiegi niezbędne przed ich wykonaniem.

Lek. stom. Michał KwiatkowskiLek. stom. Michał Kwiatkowski

Lekarz stomatolog, specjalista protetyki stomatologicznej, odpowiedzialny za wykonywanie skomplikowanych prac protetycznych oraz zabiegów chirurgicznych, w tym procedur implantologicznych.

Dr n.med. Ryszard MądryDr n.med. Ryszard Mądry

Specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej .Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1998 roku. Staż podyplomowy odbywał w Klinikach w Krakowie i Warszawie. W latach 1999 - 2001 odbył staże zagraniczne w szpitalach w Austrii i Stanach Zjednoczonych Ameryki. W roku 2001 rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego, którą zakończył zdając egzamin specjalizacyjny w 2007 roku.Zastępca lekarza koordynatora we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz European Burn Association. Autor licznych publikacji i prezentacji zjazdowych z zakresu chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń. Od wielu lat regularnie uczestniczy w kursach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń organizowanych w kraju jak i za granicą.

W  Idealmed Doktor zajmuje się plastyką powiek, korektą małżowin usznych, chirurgicznym usuwaniem znamion, leczeniem blizn i trudno gojących się ran oraz udzielaniem konsultacji z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej.

 

Dr Mariola WroneckaDr Mariola Wronecka

Specjalista dermatolog, uczestnik wielu prestiżowych szkoleń w zakresie dermatologii estetycznej, obejmujących zabiegi iniekcyjne jak i laserowe. W Centrum Idealmed Pani Doktor udziela konsultacji dermatologicznych, usuwa zmiany skórne (kriochirurgicznie lub przy użyciu lasera), wykonuje peelingi medyczne, lipolizę iniekcyjną preparatem aqualyx oraz zabiegi mezoterapii igłowej.

Dr n. med. Jakub ChodorowskiDr n. med. Jakub Chodorowski

Specjalista dermatolog-wenerolog. W latach 2006-2015 pracował na stanowisku starszego asytenta w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Doktor zajmuje się leczeniem chorób skóry i błon śluzowych oraz dermatologią estetyczną. Od wielu lat zajmuje się zabiegami dermatochirurgicznymi – usuwa  ze skóry znamiona przy użyciu lasera CO2 lub chirurgicznie w zależności od rodzaju znamienia. Kolejną specjalizacją Doktora jest dermatoskopia, która polega na poszukiwaniu zmian skórnych mogących być nowotworami lub w niedługim czasie ulec transformacji nowotworowej. Ponadto Doktor Chodorowski udziela konsultacji z zakresu lecznia chorób przenoszonych drogą płciową.

 

Lek. stom. Karolina BerekLek. stom. Karolina Berek

Lekarz stomatolog - absolwentka  Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyła w roku 2004. Doktor Karolina Berek specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych jak również diagnostyce ortodontycznej. Zakłada aparaty tałe metalowe,porcelanowe, kryształowe, aparaty stałe samoligaturujące oparte na systemie Damon, TenBrook, Greenfield, aparaty serii 2000 oraz aparaty wyjmowane.

Dr n.med. Agnieszka WasilewskaDr n.med. Agnieszka Wasilewska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymała w 2007r. Dyplom specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej uzyskała w 2012r. W 2015r. Doktor ukończyła z wyróżnieniem trzyletnie studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie. Jej praca dyplomowa została uznana za najlepszą na Pierwszym Międzynarodowym Konkursie zorganizowanym przez Fundację im. Carlo Alberto Bartolettiego w Rzymie. Obecnie Pani Doktor jest w trakcie przedostatniego roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr Ryszarda Mądrego- konsultanta województwa lubelskiego ds. chirurgii plastycznej - we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej.

Jest członkiem kandydatem Polskiego Towarzystwa Chirurgi Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ogólnej.

Dr n.med. Anna MieszkowskaDr n.med. Anna Mieszkowska

Specjalista endokrynologii i chorób wewnętrznych na codzie pracuje w Klinice Endokrynologii SPSK4 w Lublinie.

lek. med. Wiktor Wezgraj

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, ukończył Akademię Medyczną w Lublinie (2002 r.) oraz studia podyplomowe medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (2012 r.). Pan Doktor Wezgraj posiada ponadto liczne prestiżowe kursy i szkolenia w zakresie medycyny estetycznej, ukończone w renomowanych ośrodkach w całej Polsce. Podnosi na bieżąco swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach, kongresach i sympozjach naukowych poświęconych najnowszym odkryciom medycyny estetycznej oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz European Federation of Neurological Societes. W Centrum Idealmed Pan Doktor Wezgraj wykonuje zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, kwasu polimlekowego (SCULPTRA), hydroksyapatytu wapnia (RADIESSE) oraz nici liftingujących APTOS.

Agnieszka KruszyńskaAgnieszka Kruszyńska

Magister, specjalista kosmetolog, podolog, linergistka . Absolwentka kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz absolwentka języka i kultury hiszpańskiej na Universidad de Malaga w Hiszpanii. Ukończyła specjalistyczny, zawodowy kurs podologiczny w Warszawie oraz makijażu permanentnego techniką Swiss Color. Praca jest jej pasją, dlatego wszystkie zabiegi wykonuje na najwyższym poziomie. Specjalizuje się w depilacji laserowej, a także modelowaniu sylwetki i poprawy owalu twarzy urządzeniem Icoone oraz Venus Legacy. Z przyjemnością wykonuje zabiegi na twarz - w tym peelingi chemiczne, karboksyterapię na twarz i ciało oraz zabiegi kriolipolizy.

Urszula PrzebirowskaUrszula Przebirowska

Kosmetolog z dużym doświadczeniem. Specjalistka w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych i depilacji woskiem oraz laserowej. W roku 2016 ukończyła szkolenie podologiczne, od tego czasu z powodzeniem wykonuje zabiegi z zakresu profesjonalnej pielęgnacji stóp, w tym zakładania klamer, usuwania odcisków, opracowywania pięt, wykonywania specjalistycznego pedicure.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij