tel.:

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

ul. Chodźki 13/4-5

20 - 093 Lublin

Polski plAngielski en

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa 

 

 

 

Sprawdź naszą najnową promocję -

gwarancja niskiej ceny raz na zawsze

 

 


więcej
Medycyna estetyczna

Medycyna

estetyczna

kwas hialuronowy, botox, nici, osocze bogatopłytkowe...


więcej
Stomatologia

Stomatologia

 

 


implanty, protetyka, ortodoncja, wybielanie lampą Beyond Polus...


więcej
Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie

naczynek

skleroterapia


więcej
Laser frakcyjny

Laser

frakcyjny

redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, usuwanie znamion


więcej
Wyszczuplanie

Wyszczuplanie sylwetki
i redukcja cellulitu

 

 

endermomasaż, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa....

a już wkrótce najnowocześniejsze na świecie urządzenie do kriolipolizy


więcej
Chirurgia

 

Chirurgia plastyczna

 

konsultacje specjalistyczne, usuwanie znamion, plastyka powiek i uszu.....


więcej
Prev - Next

Wyszczuplanie sylwetki

Nadmiar tkanki tłuszczowej jest powszechnym problem, który niesie za sobą nie tylko negatywne konsekwencje estetyczne ale przede wszystkim zdrowotne. Podstawowym sposobem terapii otyłości pozostaje postepowanie dietetyczne oraz regularny wysiłek fizyczny. Istnieją jednak sytuacje w których metody te nie mogą być stosowane lub nie przynoszą oczekiwanych korzyści. Z pomocą w odchudzaniu przychodzą wówczas zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgi plastycznej:

  • liposukcja- chirurgiczny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej
  • kriolpoliza- zabieg polegający na dostarczeniu do tkanki tłuszczowej niskiej temperatury co powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych. Ponieważ adipocyty są bardzo wrażliwe na niskie temperatury można dobrać ją w ten sposób by nie uszkoddzić otaczających tkanek.
  • lipoliza iniekcyjna - metoda polegająca na wstrzykiwaniu substancji o charakterze lipolitycznym (rozpuszczającym komórki tłuszczowe) najczęsciej deoksycholanu sodu (Aqualyx)

Która z metod usuwania tkanki tłuszczowej jest najlepsza?

Dla osób z dużą ilością tkanki tłuszczowej polecane jest leczenie chirurgiczne w pozostałych przypadkach sprawdzą się dwie pozostałe metody. 

Najczęściej obecnie wykonywanym na świecie zabiegiem usuwania tkanki tłuszczowej jest kriolpoliza. Zabieg ten stał się niezwykle popularny z uwagi na swoją efektywność oraz bezpieczeństwo. Jego skuteczność znacznie przewyższa inne nieinwazyjne metody. Warunkiem powodzenia kriolipolizy zastosowanie odpowiednio niskiej temperatury przez odpowiednio długi czas. W chwili obecnej tylko dwóch producentów na świecie zapewnia wystarczająco wysoką jakość swoich urządzeń do kriolipolizy.  Są to Zeltiq oraz Z-Lipo niemieckiego producenta Zimer.

Dlaczego kriolipoliza Z-lipo jest tak skuteczna?

Komórki tłuszczowe są znacznie bardziej wrażliwe na niskie temperatury niż pozostałe tkanki. Na podstawie badań laboratoryjnych dowiedziono, że w temperaturze 10,38 oC dochodzi do krystalizacji trójglicerydów wypełniających komórki tłuszczowe a powstałe kryształy uszkadzają błonę komórkową adipocytów. Podczas każdego skutecznego zabiegu kriolipolizy dochodzi do uszkodzenia 30-35% adipocytów. Ponieważ jest to zabieg zupełnie bezinwazyjny jego skuteczność i bezpieczeństwo zależy od uzyskania i utrzymania odpowiednio niskiej temperatury na skórze pacjenta. Dzięki zastosowaniu ogniw Peltiera Z-Lipo jest jednym z dwóch urządzeń na świecie, które jest w stanie zapewnić te optymalne warunki. Dodatkowo Z-lpio będące efektem 6 letnich badań w laboratoriach Zimera jest uważane za kriolpolizę drugiej generacji ponieważ efekt zabiegu wzmacniany jest poprzez zastosowanie fali akustycznej zaraz po zakończeniu zabiegu. Jak udowodniono połączenie to dodatkowo zwiększa skuteczność o 44%. 

Ile zabiegów potrzebnych jest do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu?

W zależności od ilości tkanki tłuszczowej potrzeba od 1-3 zabiegów. Natomiast efekt widoczny jest zaraz po zakończeniu pierwszego zabiegu a jego rezultat wzmaga się przez kolejne 2 miesiące kiedy to dochodzi do usuwania komórek tłuszczowych.

Stan przed i po zabiegu z użyciem kriolpolizy ZLipo i fali uderzeniowej ZWave

Stan po zastosowaniu kriolpolizy ZLipo tylko na jedną ze stron ciała

Pragniemy poinformować, że Idealmed jest jedynym gabinetem w Lublinie, który oferuje zabiegi kriolipolizy Z-Lipo. Dodatkowo celem wypromowania zabiegu obniżyliśmy jego cenę  (promocja ważna do odwołania). Koszt jednego zabiegu kriolipolizy oraz 4 zabiegów fali akustycznej (w sumie 4 wizyty w gabinecie) wynosi obecnie:

Dla dużej głowicy 2000zł 1000zł

Dla średniej głowicy 1800zł 900zł

Dla małej głowicy 1500zł 750zł

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij