Depilacja laserowa Lublin

Depilacja laserowa Lublin

Ponieważ depilacja laserowa jest najskuteczniejszą metodą walki z nadmiernym owłosieniem wiele osób rozważa jej wykonanie. Klinika Idealmed w Lublinie by móc świadczyć swoim klientom depilację laserową na najwyższym poziomie została wyposażona w innowacyjny laser Light Sheer Duet. Jest to laser produkowany przez renomowanego amerykańskiego producenta- Lumenis Company. To co wyróżnia nasz laser na tle innych tego typu urządzeń to przede wszystkim wyższa skuteczność oraz bezpieczeństwo działania. Unikalne rozwiązania technologiczne zastosowane przez producentów LIght Sheer Duet pozwalają na wykonanie skutecznej i trwałej depilacji laserowej wszystkich parti ciała. Zapraszamy do naszej Kliniki Medycyny Estetycznej  w Lublinie przy ul. Chodźki 13/4-5. Umów się na depilację już dziś!

Chcesz dokładnie wiedzieć ile będzie kosztowała depilacja laserowa? Promocyjne ceny zabiegów depilacji laserowej w Klinice Idealmed Lublin znajdziesz w naszym cenniku.

Niestety, nic nie znaleziono
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Copyright © IdealMed 2019.
Projekt i wykonanie - Freeline.