IDEAL MED Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii IdealMed IdealMed
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Chodźki 13/4-5 Lublin 20-093
81 741 61 62 PLN Hours:
tel.:

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

ul. Chodźki 13/4-5

20 - 093 Lublin

Polski pl

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

IdealMedDepilacja laserowa

Depilacja laserowa 

 

 

 

Sprawdź naszą najnowszą promocję -

mała okolica 99 zł, duża okolica 199 zł

pakiety nielimitowanej depilacji

 

 


więcej
IdealMedMedycyna estetyczna

Medycyna

estetyczna

kwas hialuronowy, botox, nici, osocze bogatopłytkowe...


więcej
IdealMedStomatologia

Stomatologia

 

 


implanty, protetyka, ortodoncja, bezpieczne wybielanie lampą Beyond Polus...


więcej
IdealMedZamykanie naczynek

Laserowe zamykanie

naczynek

skleroterapia


więcej
IdealMedLaser frakcyjny

Laser

frakcyjny

redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, usuwanie znamion


więcej
IdealMedWyszczuplanie

Wyszczuplanie sylwetki
i redukcja cellulitu

 

 

Pełen zakres: Kriolpoliza Z-LIPO, HIFU, endermomasaż, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa....

możliwość konsultacji lekarskiej


więcej
IdealMedChirurgia

 

Chirurgia plastyczna

 

konsultacje specjalistyczne, usuwanie znamion, nici APTOS, plastyka powiek i uszu.....


więcej
Prev - Next

Odchudzanie Lublin - Zabiegi wyszczuplające

Nadmiar tkanki tłuszczowej jest powszechnym problem, który niesie za sobą nie tylko negatywne konsekwencje estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne. Podstawowym sposobem terapii otyłości pozostaje postępowanie dietetyczne oraz regularny wysiłek fizyczny. Istnieją jednak sytuacje, w których metody te nie mogą być stosowane lub nie przynoszą oczekiwanych korzyści. W takich sytuacjach warto zdecydować się na odchudzanie za pomocą zabiegów wyszczuplających z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

W Klinice Idealmed, mieszczącej sie w Lublinie wykonujemy następujące zabiegi odchudzające:

  • liposukcja - chirurgiczny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej
  • kriolipoliza - zabieg odchudzający polegający na dostarczeniu do tkanki tłuszczowej niskiej temperatury, co powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych. Ponieważ adipocyty są bardzo wrażliwe na niskie temperatury, można dobrać ją w ten sposób by nie uszkodzić otaczających tkanek.
  • lipoliza iniekcyjna - odchudzanie za pomocą tej metody polega na wstrzykiwaniu substancji o charakterze lipolitycznym (rozpuszczającym komórki tłuszczowe) najczęściej deoksycholanu sodu (Aqualyx)

Która z metod usuwania tkanki tłuszczowej jest najlepsza?

Dla osób z dużą ilością tkanki tłuszczowej zalecane jest leczenie chirurgiczne, w pozostałych przypadkach sprawdzą się dwie pozostałe metody odchudzania. Najczęściej obecnie wykonywanym na świecie nieinwazyjnym zabiegiem usuwania tkanki tłuszczowej jest kriolipoliza. Idealmed jest obecnie jedynym miejscem w Lublinie gdzie można wykonać zabieg kriolpolizy przy użyciu urządzenia renomawanego niemieckiego producenta Zimmer. Urządzenie to w znaczny sposób różni się od azjatyckich odpowiedników co gwarantuje skuteczność jego stosowania. Odchudzanie za pomocą tego zabiegu stało się niezwykle popularne  nie tylko z uwagi na efektywność ale i bezpieczeństwo. . Warunkiem powodzenia kriolipolizy zastosowanie odpowiednio niskiej temperatury przez odpowiednio długi czas. W chwili obecnej tylko dwóch producentów na świecie zapewnia wystarczająco wysoką jakość swoich urządzeń do kriolipolizy. Są to Zeltiq oraz Z-Lipo niemieckiego producenta Zimmer.

Dlaczego kriolipoliza Z-lipo jest tak skuteczna?

Komórki tłuszczowe są znacznie bardziej wrażliwe na niskie temperatury niż pozostałe tkanki. Na podstawie badań laboratoryjnych dowiedziono, że w temperaturze 10,38 oC dochodzi do krystalizacji trójglicerydów wypełniających komórki tłuszczowe a powstałe kryształy uszkadzają błonę komórkową adipocytów. Podczas każdego skutecznego zabiegu kriolipolizy dochodzi do uszkodzenia 30-35% adipocytów, umożliwiając wyszczuplanie i modelowanie sylwetki. Odchudzania za pomocą kriolipolizy to zupełnie bezinwazyjny zabieg, jego skuteczność i bezpieczeństwo zależy od uzyskania i utrzymania odpowiednio niskiej temperatury na skórze pacjenta. Dzięki zastosowaniu ogniw Peltiera Z-Lipo jest jednym z dwóch urządzeń na świecie, które jest w stanie zapewnić te optymalne warunki. Dodatkowo Z-lpio będące efektem 6 letnich badań w laboratoriach Zimera jest uważane za kriolpolizę drugiej generacji, ponieważ efekt zabiegu odchudzającego wzmacniany jest poprzez zastosowanie fali akustycznej zaraz po zakończeniu zabiegu. Jak udowodniono połączenie to dodatkowo zwiększa skuteczność odchudzania o 44%. W naszym gabinecie w Lublinie wykonujemy odchudzanie brzucha, ud, ramion i innych partii ciała. Wkrótce dostępne będą również zabiegi na tzw. "drugi podbródek"

Ile zabiegów potrzebnych jest do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu? W zależności od ilości tkanki tłuszczowej potrzeba od 1-3 zabiegów odchudzających. Natomiast efekt widoczny jest zaraz po zakończeniu pierwszego zabiegu w naszym gabinecie w Lublinie, a jego rezultat wzmaga się przez kolejne 2 miesiące, kiedy to dochodzi do usuwania komórek tłuszczowych.

Odchudzanie Lublin - Centrum Medycyny Estetycznej IdealMed - Zapraszamy.

Stan przed i po zabiegu z użyciem kriolpolizy ZLipo i fali uderzeniowej ZWave

Stan po zastosowaniu kriolpolizy ZLipo tylko na jedną ze stron ciała

Pragniemy poinformować, że Idealmed jest jedynym gabinetem w Lublinie, który oferuje zabiegi kriolipolizy Z-Lipo. Dodatkowo celem wypromowania zabiegu obniżyliśmy jego cenę  (promocja ważna do odwołania). Koszt jednego zabiegu kriolipolizy oraz 4 zabiegów fali akustycznej (w sumie 4 wizyty w gabinecie) wynosi obecnie:

Dla dużej głowicy 2000zł 1000zł

Dla średniej głowicy 1800zł 900zł

Dla małej głowicy 1500zł 750zł

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij