IDEAL MED Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii IdealMed IdealMed
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Chodźki 13/4-5 Lublin 20-093
81 741 61 62 PLN Hours:
tel.:

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

ul. Chodźki 13/4-5

20 - 093 Lublin

Polski pl

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

IdealMedDepilacja laserowa

Depilacja laserowa 

 

 

 

Sprawdź naszą najnowszą promocję -

mała okolica 99 zł, duża okolica 199 zł

pakiety nielimitowanej depilacji

 

 


więcej
IdealMedMedycyna estetyczna

Medycyna

estetyczna

kwas hialuronowy, botox, nici, osocze bogatopłytkowe...


więcej
IdealMedStomatologia

Stomatologia

 

 


implanty, protetyka, ortodoncja, bezpieczne wybielanie lampą Beyond Polus...


więcej
IdealMedZamykanie naczynek

Laserowe zamykanie

naczynek

skleroterapia


więcej
IdealMedLaser frakcyjny

Laser

frakcyjny

redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, usuwanie znamion


więcej
IdealMedWyszczuplanie

Wyszczuplanie sylwetki
i redukcja cellulitu

 

 

Pełen zakres: Kriolpoliza Z-LIPO, HIFU, endermomasaż, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa....

możliwość konsultacji lekarskiej


więcej
IdealMedChirurgia

 

Chirurgia plastyczna

 

konsultacje specjalistyczne, usuwanie znamion, nici APTOS, plastyka powiek i uszu.....


więcej
Prev - Next

Zamykanie naczynek Lublin

Trądzik różowaty, naczyniaki, pajączki naczyniowe oraz rumień to częste zmiany skórne związane z nadmiernym poszerzeniem naczyń. Zmiany tego typu powinny być leczone nie tylko z uwagi na estetykę ale również dlatego, że mogą się pogłębiać prowadząc do powstawania zaawansowanych postaci trądziku różowatego. Zmiany rumieniowe w fazie nasilenia mogą być ponadto źródłem dolegliwości bólowych.

Cera naczyniowa z uwagi na swoją wrażliwość wymaga szczególnego postępowania, poczynając od stosowania odpowiednich kosmetyków poprzez unikanie czynników nasilających dolegliwość naczyniową a kończąc na zamykaniu naczynek. Pękające naczynia krwionośne pojawiają się zazwyczaj na twarzy, w okolicach nosa, policzkach i nogach. Nie należy ich bagatelizować, ponieważ mogą być poważnym sygnałem rozwijającej się choroby skóry. Dlatego zapraszamy na zamykanie naczynek w Lublinie w naszym centrum medycznym.

W Idealmed dysponujemy systemem BBL firmy SCITON, który uznawany jest przez lekarzy w USA za jedną z najskuteczniejszych metod walki z tą dolegliwością. BBL doskonale sprawdza się w zamykaniu naczynek skóry twarzy, szyi, dekoltu i tułowia. W przypadku zmian naczyniowych na nogach najczęściej wybieraną metodą pozostaje skleroterapia.


Zabieg wykonuje doświadczony lekarz dlatego też wszystkie wątpliwości co do bezpieczeństwa i skuteczności usuwania naycznek mogą zostać wyjaśnione przez specjalistę przed zabiegiem. (konusultacja lekarska jest wtedy bezpłatna)

Zabieg przy użyciu lasera dają najlepsze efekty w walce ze skórą naczyniową. Likwidowanie pojawiających się na twarzy pękających naczynek krwionośnych jest jedną z profilaktycznych metod leczenia trądziku różowatego i objawów pojawiającego się rumienia. Po zabiegu skóra jest nieco zaczerwieniona i opuchnięta co stanowi naturalny efekt uboczny laserowego usuwania “pajączków”.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Zamykanie naczynek w lubelskim Centrum Medycznym IdealMed metodą BBL to zabieg trwały i skuteczny. Najczęściej raz wyleczone “pajączki” nie pojawiają się powtórnie. Należy jednak pamiętać, że sam zabieg nie poprawi kondycji skóry. By efekty mogły się utrzymywać niezbędne jest odpowiednie dbanie o cerę. Stosując się do zaleceń specjalistów IdealMed pozbędą się Państwo uciążliwych zmian pojawiających się na skórze.

Przyczyny pękających naczyń krwionośnych:

  • wtórne - zostają wywołane długotrwałym wpływem czynników zewnętrznych. Na powstawanie takich zmian znaczny wpływ mają warunki atmosferyczne i przebyte choroby skórne.
  • samoistne - najczęściej są one widoczne już po narodzinach. Zmiany te są związane z zespołami wrodzonymi. Bardzo często samoistne pękające naczynka krwionośne zobaczy u kobiet w ciąży czy też osób starszych.

Przeciwwskazania do zabiegu

  • NIeuregulowana cukrzyca.
  • Ciąża.
  • Karmienie piersią.
  • Epilepsja.
  • Opryszczka, w miejscu planowanego zabiegu
  • Nowotwory.
  • Przyjmowanie leków światłouczulających 

 

Poszerzone naczynka nosa przed i bezpośrednio po (widoczny rumień pozabiebowy)
 

Rumień szyi przed i po zabiegu BBL

 

 

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij