Wyszczuplanie sylwetki – odchudzanie Lublin

Nadmiar tkanki tłuszczowej jest powszechnym problem, który niesie za sobą nie tylko negatywne konsekwencje estetyczne, ale przede wszystkim zdrowotne. Podstawowym sposobem terapii otyłości pozostaje postępowanie dietetyczne oraz regularny wysiłek fizyczny. Istnieją jednak sytuacje, w których metody te nie mogą być stosowane lub nie przynoszą oczekiwanych korzyści. W takich sytuacjach warto zdecydować się na odchudzanie za pomocą zabiegów wyszczuplających z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

W celu leczenia nadmiaru tkanki tłuszczowej Centrum Medyczne Idealmed w Lublinie oferuje następujące zabiegi odchudzające:

 • kriolipoliza – zabieg odchudzający polegający na dostarczeniu do tkanki tłuszczowej niskiej temperatury, co powoduje uszkodzenie komórek tłuszczowych. Ponieważ adipocyty są bardzo wrażliwe na niskie temperatury, można dobrać ją w ten sposób by nie uszkodzić otaczających tkanek.

Która z metod usuwania tkanki tłuszczowej jest najlepsza?

Dla osób z dużą ilością tkanki tłuszczowej zalecane jest leczenie chirurgiczne (tzw. chirurgia bariatryczna), w pozostałych przypadkach sprawdzą się kriolipoliza lub lipoliza iniekcyjna. Najczęściej obecnie wykonywanym na świecie nieinwazyjnym zabiegiem usuwania tkanki tłuszczowej jest kriolipoliza. Idealmed jest obecnie jedynym miejscem w Lublinie gdzie można wykonać zabieg kriolpolizy przy użyciu urządzenia renomawanego niemieckiego producenta Zimmer. Urządzenie to w znaczny sposób różni się od azjatyckich odpowiedników co gwarantuje skuteczność jego stosowania. Odchudzanie za pomocą tego zabiegu stało się niezwykle popularne  nie tylko z uwagi na efektywność ale i bezpieczeństwo. Warunkiem powodzenia kriolipolizy zastosowanie odpowiednio niskiej temperatury przez odpowiednio długi czas. W chwili obecnej tylko dwóch producentów na świecie zapewnia wystarczająco wysoką jakość swoich urządzeń do kriolipolizy. Są to Zeltiq oraz Z-Lipo niemieckiego producenta Zimmer.

Dlaczego kriolipoliza Z-lipo jest tak skuteczna?

Komórki tłuszczowe są znacznie bardziej wrażliwe na niskie temperatury niż pozostałe tkanki. Na podstawie badań laboratoryjnych dowiedziono, że w temperaturze 10,38 oC dochodzi do krystalizacji trójglicerydów wypełniających komórki tłuszczowe a powstałe kryształy uszkadzają błonę komórkową adipocytów. Podczas każdego skutecznego zabiegu kriolipolizy dochodzi do uszkodzenia 30-35% adipocytów, umożliwiając wyszczuplanie i modelowanie sylwetki. Odchudzania za pomocą kriolipolizy to zupełnie bezinwazyjny zabieg, jego skuteczność i bezpieczeństwo zależy od uzyskania i utrzymania odpowiednio niskiej temperatury na skórze pacjenta. Dzięki zastosowaniu ogniw Peltiera Z-Lipo jest jednym z dwóch urządzeń na świecie, które jest w stanie zapewnić te optymalne warunki. Dodatkowo Z-lpio będące efektem 6 letnich badań w laboratoriach Zimera jest uważane za kriolpolizę drugiej generacji, ponieważ efekt zabiegu odchudzającego wzmacniany jest poprzez zastosowanie fali akustycznej zaraz po zakończeniu zabiegu. Jak udowodniono połączenie to dodatkowo zwiększa skuteczność odchudzania o 44%. W naszym gabinecie w Lublinie wykonujemy odchudzanie brzucha, ud, ramion i innych partii ciała. Wkrótce dostępne będą również zabiegi na tzw. „drugi podbródek”

Ile zabiegów potrzebnych jest do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu? W zależności od ilości tkanki tłuszczowej potrzeba od 1-3 zabiegów odchudzających. Natomiast efekt widoczny jest zaraz po zakończeniu pierwszego zabiegu w naszym gabinecie w Lublinie, a jego rezultat wzmaga się przez kolejne 2 miesiące, kiedy to dochodzi do usuwania komórek tłuszczowych.

Odchudzanie Lublin – Centrum Medycyny Estetycznej IdealMed – Zapraszamy.

odchudzanie lublin
odchudzanie lublin

Stan przed i po zabiegu z użyciem kriolpolizy ZLipo i fali uderzeniowej ZWave

odchudzanie lublin

Stan po zastosowaniu kriolpolizy ZLipo tylko na jedną ze stron ciała

Pragniemy poinformować, że Idealmed jest jedynym gabinetem w Lublinie, który oferuje zabiegi kriolipolizy Z-Lipo połaćzony z zabiegiem Z-Wave.

medycyna estetyczna lublin

NOWOCZESNY SPRZĘT

Klinika Medycyny Estetycznej Idealmed dysponuje wysokiej jakości sprzętem.

 • Depilacja laserowa wykonywana jest laserem diodowym Light Sheer Duet, który powszechnie uznany jest za najefektywniejsze tego typu urządzenie na świecie.
 • Jako jedyni w tej części kraju oferujemy zabieg fotoodmładzania (Forever Young) z zastosowaniem urządzenia Sciton BBL.
 • Do usuwania znamion, redukcji blizn i rozstępów stosowany jest laser frakcyjny ablacyjny eCO2 Premium.
 • Redukcja tkanki tłuszczowej możliwa jest dzięki zastosowaniu Z-Lipo – urządzenia do kriolipolizy renomowanego niemieckiego producenta- firmy Zimmer. Skuteczność zabiegu zwiększa zastosowanie fali akustycznej- Z-Wave.
 • Doskonałym zabiegiem redukującym cellulit a jednocześnie poprawiająym napięcie skóry jest głęboki endermomasaż z zastosowaniem urządzenia Icoone
 • Klientom poszukującym zabiegów zwiększających napięcie skory twarzy, szyi, dekoltu czy innych części ciała polecamy zabieg Venus Legacy, czyli falę radiową najnowszej generacji.
 • Z gamy zabiegów oczyszczających warto wspomnieć o Aquapure– hydrabrazji połączonej z wprowadzeniem do skory substancji aktywnych.
 • Nowością jest zabieg nieinwazyjnego liftingu przy użyciu ultradźwięków – Ultraformer III.

Promocja Icoone Laser Med 2

 • Pakiet 10 zabiegów -15%
 • Pakiet 15 zabiegów -20%
 • Strój gratis .