Stomatolog Lublin

Stomatologia to dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem jak i profilaktyką okolic jamy ustnej tj. zęby, przyzębia itp. Jeśli szukasz odpowiedniego stomatologa w Lublinie, zapraszamy do naszej kliniki. IdealMed to nowoczesny gabinet stomatologiczny w Lublinie, który poza profesjonalizmem wyróżnia się wyjątkową dbałością o potrzeby Pacjenta. Gabinety stomatologiczne IdealMed oferują swoim pacjentom kompleksowe usługi z zakresu profilaktyki oraz specjalistycznego leczenia, takie jak chirurgia czy ortodoncja. Mogą Państwo skorzystać zarówno z porad jak i profesjonalnych zabiegów przeprowadzonych przez najlepszych oraz doświadczonych dentystów w Lublinie.

Oferta i usługi z zakresu stomatologii w Lublinie

Nasza klinika dentystyczna oferuje szereg zabiegów i form leczenia stomatologicznego. Dzięki nam kompleksowo możesz zadbać o każdy aspekt zdrowia jamy ustnej. Specjaliści protetycy podejmują się skomplikowanych zabiegów uzupełniania uzębienia, takich jak: wstawianie implantów czy wykonywanie wielopunktowych prac protetycznych. W wypadku gdy problem dotyczy wad zgryzu, opiekę nad pacjentami przejmuje nasz specjalista ortodonta. Stomatolog zachowawczy ratuje zęby zakwalifikowane wcześniej u innych stomatologów do usunięcia. Leczymy dorosłych oraz dzieci. Będąc świadomymi obaw, związanych z wizytą dentysty staramy się otaczać naszych Pacjentów szczególną opieką tak, by nie towarzyszył im strach i złe emocje. O ile tylko brak jest przeciwwskazań, stosujemy bezbolesne znieczulenie, które jest nowością na rynku stomatologicznym. Oprócz tego oferujemy również wiele usług z zakresu stomatologii estetycznej (np. wybielanie zębów), periodontologii, leczenia kanałowego, implantologii czy stomatologii dziecięcej. Obecność specjalisty chirurga stomatologicznego zapewnia bezpieczne i praktycznie bezbolesne zabiegi usuwania zębów w tym usuwania ósemek.

Kompleksowe leczenie stomatologiczne – ortodoncja, implantologia i wiele innych

Odwiedzający naszą placówkę medyczną pacjenci mogą liczyć na wnikliwe badanie oraz szczegółowe zalecenia co do dalszego postępowania. Każde leczenie w naszym gabinecie rozpoczynamy od wywiadu z pacjentem oraz odpowiedniej diagnostyki, która w razie potrzeby rozszerzona jest o zdjęcie RTG. Dopiero na ich podstawie możemy przejść do wyboru odpowiedniej techniki leczenia danego przypadku np. wypełnienia. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta każdego pacjenta przebiegła w możliwie jak najbardziej komfortowej atmosferze. Wiemy, że jak ważne jest dla pacjentów poczucie bezpieczeństwa oraz zrozumienia. Zależy nam na tym, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Cechuje nas pełen profesjonalizm oraz usługi najwyższej jakości. Metody leczenia, które stosujemy charakteryzuje zarówno innowacyjność jak i wysoka skuteczność. Potwierdzić może to rzesza zadowolonych pacjentów. Nasza klinika oferuje nie tylko tradycyjne leczenie zębów, ale również bardziej zaawansowane takie jak chirurgia stomatologiczna, endodoncja, leczenie ortodontyczne (w tym invisalign), protetyka itp. 

Jak są wyposażone nasze gabinety?

W centrum stomatologii kompleksowej IdealMed do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy dwa gabinety wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt oraz wygodną poczekalnię. Wizyta w naszej klinice to gwarancja innowacyjnego oraz skutecznego leczenia. Sprawdź ofertę naszego gabinetu dentystycznego w Lublinie i zaufaj specjalistom. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług stomatologicznych.

ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Przyjazne gabinety

Centrum Idealmed zlokalizowane jest w „medycznej” części Lublina przy ulicy Chodźki.
Poza inwestowaniem we własne umiejętności oraz sprzęt dokładamy starań by nasze gabinety spełniały wysokie standardy również pod względem wystroju i funkcjonalności.

Ponadto Centrum Idealmed jest pełnoprawnym podmiotem leczniczym i z tego powodu musi spełniać wysokie kryteria określone dla zakładów opieki zdrowotnej oraz podlegać okresowym kontrolom Sanepidu.

Mamy nadzieję, że nasi Pacjenci będą mogli poczuć się komfortowo w dużych, jasnych i klimatyzowanych gabinetach.

Promocja Icoone Laser Med 2

  • Pakiet 10 zabiegów -15%
  • Pakiet 15 zabiegów -20%
  • Strój gratis .