Nowość! Geneo

Zabieg Geneo

OXYGENEO – nowoczesna technologia od Pollogen, która zapewnia kompleksową pielęgnację, rewitalizację oraz naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz 3 w 1!
Zabieg pielęgnacyjny oparty na przełomowej technologii- łączy w sobie złuszczanie skóry z kompleksową pielęgnacją odpowiednio dostosowaną do potrzeb skóry. W trakcie zabiegu stosowane są unikatowej formuły kapsułki, bogate w składniki aktywne oraz serum pozabiegowe w rozmaitych wariantach pozwalające silnie zrewitalizować, rozjaśnić i oczyścić skórę. To nowatorska metoda naturalnego dotlenienia skóry. W wyniku połączenia składników aktywnych zawartych w kapsułkach, z komponentami zawieszonymi w żelu dochodzi do reakcji zwanej „efektem Bohra„ która polega na:

 • silnym natlenieniu krwi w obszarze skóry poddanych zabiegowi;
 • zwiększeniu jej przepływu w naczyniach włosowatych;
 • poprawie metabolizmu w komórkach skóry.

To wszystko dzieje się dzięki reakcji zachodzącej podczas zabiegu – wytwarzanie miliona pęcherzyków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry.
Każdy zabieg to indywidualnie dobrana terapia stworzona w oparciu o któryś z zestawów będących bogactwem składników aktywnych:

Balance – z węglem aktywnym i kwasem salicylowym działający oczyszczająco, tonizująco oraz normalizująco; przeznaczony dla skóry tłustej, ziemistej i zanieczyszczonej;

Revive – bogactwo witamin i antyoksydantów, działa rewitalizująco i przeciwstarzeniowo, doskonały dla skór zmęczonych, z oznakami stresu oksydacyjnego oraz zmarszczkami;

Iluminate – rozjaśniający i wygładzający, nadaje blasku skórze z nierównym kolorytem, przebarwieniami oraz szarej i zmęczonej. Zawiera kwas kojowy, witaminę C oraz ekstrakt z owoców opuncji;

Hydrate – dla skóry suchej i odwodnionej, zapewnia dogłębne nawilżenie, dzięki składnikom takim jak: spirulina, witamina B3 czy kwas laktobionowy;

Detox – działanie przeciwutleniające, przeciwzapalne i niwelacja uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem UV, dzięki wyjątkowemu połączeniu zielonej herbaty, witaminy E i roślinnych wyciągów.

Zabieg Geneo w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów jest zalecany do wykonywania w serii ok. 4-5 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych. Świetnie sprawdza się też jako zabieg bankietowy wykonany 2-3 dni przed wielkim wyjściem. Czas utrzymywania się efektów na skórze jest uzależniony od indywidualnego stanu cery – jednak średnio jest to ok. 3 miesiące po zabiegu. Procedura zabiegowa może obejmować zarówno obszar twarzy, szyji, dekoltu, ale także wybrany obszar ciała – wszędzie, gdzie skóra potrzebuje odnowy, rewitalizacji czy oczyszczenia. Można łączyć ją z wieloma innymi zabiegami w celu uzyskania najlepszych efektów zabiegowych – nasi specjaliści wybiorą dla Ciebie najlepszą opcję!

peeling lublin
medycyna estetyczna lublin

NOWOCZESNY SPRZĘT

Klinika Medycyny Estetycznej Idealmed dysponuje wysokiej jakości sprzętem.

 • Depilacja laserowa wykonywana jest laserem diodowym Light Sheer Duet, który powszechnie uznany jest za najefektywniejsze tego typu urządzenie na świecie.
 • Jako jedyni w tej części kraju oferujemy zabieg fotoodmładzania (Forever Young) z zastosowaniem urządzenia Sciton BBL.
 • Do usuwania znamion, redukcji blizn i rozstępów stosowany jest laser frakcyjny ablacyjny eCO2 Premium.
 • Redukcja tkanki tłuszczowej możliwa jest dzięki zastosowaniu Z-Lipo – urządzenia do kriolipolizy renomowanego niemieckiego producenta- firmy Zimmer. Skuteczność zabiegu zwiększa zastosowanie fali akustycznej- Z-Wave.
 • Doskonałym zabiegiem redukującym cellulit a jednocześnie poprawiająym napięcie skóry jest głęboki endermomasaż z zastosowaniem urządzenia Icoone
 • Klientom poszukującym zabiegów zwiększających napięcie skory twarzy, szyi, dekoltu czy innych części ciała polecamy zabieg Venus Legacy, czyli falę radiową najnowszej generacji.
 • Z gamy zabiegów oczyszczających warto wspomnieć o Aquapure– hydrabrazji połączonej z wprowadzeniem do skory substancji aktywnych.
 • Nowością jest zabieg nieinwazyjnego liftingu przy użyciu ultradźwięków – Ultraformer III.

Promocja Icoone Laser Med 2

 • Pakiet 10 zabiegów -15%
 • Pakiet 15 zabiegów -20%
 • Strój gratis .