IDEAL MED Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii IdealMed IdealMed
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Chodźki 13/4-5 Lublin 20-093
81 741 61 62 PLN Hours:
tel.:

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

ul. Chodźki 13/4-5

20 - 093 Lublin

Polski pl

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

IdealMedDepilacja laserowa

Depilacja laserowa 

 

 

 

Sprawdź naszą najnowszą promocję -

mała okolica 99 zł, duża okolica 199 zł

pakiety nielimitowanej depilacji

 

 


więcej
IdealMedMedycyna estetyczna

Medycyna

estetyczna

kwas hialuronowy, botox, nici, osocze bogatopłytkowe...


więcej
IdealMedStomatologia

Stomatologia

 

 


implanty, protetyka, ortodoncja, bezpieczne wybielanie lampą Beyond Polus...


więcej
IdealMedZamykanie naczynek

Laserowe zamykanie

naczynek

skleroterapia


więcej
IdealMedLaser frakcyjny

Laser

frakcyjny

redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, usuwanie znamion


więcej
IdealMedWyszczuplanie

Wyszczuplanie sylwetki
i redukcja cellulitu

 

 

Pełen zakres: Kriolpoliza Z-LIPO, HIFU, endermomasaż, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa....

możliwość konsultacji lekarskiej


więcej
IdealMedChirurgia

 

Chirurgia plastyczna

 

konsultacje specjalistyczne, usuwanie znamion, nici APTOS, plastyka powiek i uszu.....


więcej
Prev - Next

Leczenie łysienia - terapie powstrzymujące wypadanie włosów

Wypadanie włosów jest często występującym problemem, który w istotny sposób wpływa na samoocenę pacjenta, będąc niejednokrotnie przyczyną kompleksów.

Istnieje wiele przyczyn wypadania włosów poczynając od najczęstszych jakimi są zaburzenia hormonalne, uszkodzenie włosów przez substancje chemiczne (chemioterapia, nadmiar witaminy A) lub niekorzystne czynniki fizyczne (radioterapia, przewlekły ucisk) kończąc na stosunkowo najrzadziej występujących przyczynach autoimmunologicznych (np łysienie plackowate). Dlatego tak ważna jest właściwa diagnoza, która umożliwi wybór skutecznej terapii w danym typie leczenia.

Pacjenci zmagający się z problemem wypadania włosów mogą zgłaszać się do Centrum Medycznego Idealmed w Lublinie przy ul. Chodźki 13/4 gdzie zostaną skierowani do lekarza specjalisty dermatologa, który postawi diagnozę oraz zaproponuje odpowiednie leczenie łysienia.

Ponieważ istnieje wiele przyczyn łysienie istnieje również rózne metody postępowania w przypadku wypadania włosów. Do najczęściej stosowanych należą:

  • Farmakoterapia (wcierki i tabletki)  przy użyciu substancji o działaniu antyandrogenowym skuteczna w przypadku łysienia typu męskiego, stosowane są również substancje o działąniu poprawiająćym ukrwienie miszka włosowego oraz preparaty wygaszające reakcje autoimmunologiczne.
  • Leczenie miejscowe najczęsciej poprzez mezoterapię to jest podawanie substancji stymulujących porost włosa bezpośrednio do skóry. W ten sposób mogą być stosowane specjalne mieszanki substancji odżywczych spośród których najbardziej znane to drCyj, HairCare, Dermaheal HL, HairXL. 
  • Podawanie w okolocię mieszka włosowego osocza bogatopłytkowego które uzyskiwane jest poprzez odwirowanie krwi własnej pacjenta. Osocze zawiera duże ilości natrualnych substancji stymulujących wzrost włosa
  • Przeszczep włosów z innej częsci głowy. Przeszczepiane są włosy z tej częsci, która jest niewrażliwa na działąnie hormonów męskim. Dzięki czemu stają sie one niewrażliwe na nadmiar testosteronu. 

Ponieważ zabieg wstrzykiwania substancji aktywnych do skóry głowy (mezoterpia skóry głowy) jest nieprzyjemny a okolica ta niemożliwa jest do zniecuzlenia przy użyciu kremu Emla w Idealmed często stosujemy pistolet do mezoterapii- MCT Injector. Mezoterpia jest wtedy o wiele mniej dokuczliwa i moze zostać przeprowadzona szybciej.

Cena mezoterapii igłowej skóry głowy w Idealmed wynosi 350 zł (HairCare, HairXL, DermahealHR)

Pragniemy również poinformować, że jesteśmyjednym z niewielu gabinetów w Lublinie gdzie dostępna jest mezoterapia igłowa z użyciem preparatu drCyj  

Zalecane jest wykonanie 4 zabiegów drCyj w odstępach 2-tygodniowych. (koszt 700zł/zabieg, w pakiecie czterech 600zł/zabieg)

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij