IDEAL MED Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii IdealMed IdealMed
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Chodźki 13/4-5 Lublin 20-093
81 741 61 62 PLN Hours:
tel.:

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

ul. Chodźki 13/4-5

20 - 093 Lublin

Polski pl

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa 

 

 

 

Sprawdź naszą najnową promocję -

gwarancja niskiej ceny raz na zawsze

 

 


więcej
Medycyna estetyczna

Medycyna

estetyczna

kwas hialuronowy, botox, nici, osocze bogatopłytkowe...


więcej
Stomatologia

Stomatologia

 

 


implanty, protetyka, ortodoncja, wybielanie lampą Beyond Polus...


więcej
Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie

naczynek

skleroterapia


więcej
Laser frakcyjny

Laser

frakcyjny

redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, usuwanie znamion


więcej
Wyszczuplanie

Wyszczuplanie sylwetki
i redukcja cellulitu

 

 

endermomasaż, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa....

a już wkrótce najnowocześniejsze na świecie urządzenie do kriolipolizy


więcej
Chirurgia

 

Chirurgia plastyczna

 

konsultacje specjalistyczne, usuwanie znamion, plastyka powiek i uszu.....


więcej
Prev - Next

Stomatolog Lublin

W gabinecie dentystycznym IdealMed oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, mogą Państwo skorzystać zarówno z porad dotyczących profilaktyki oraz higieny jamy ustnej, jak i specjalistycznych zabiegów dentystycznych. Nasz stomatolog wykorzystuje nowoczesne technologie i sprzęt, które wielokrotnie pozwoliły uratować zęby, kwalifikujące się do usunięcia. Leczymy dorosłych oraz dzieci, nasz dentysta z Lublina będąc świadomymi potrzeb naszych pacjentów otacza ich szczególną opieką i troską, tak aby kolejnym wizytom nie towarzyszył strach i złe emocje. O ile tylko brak jest przeciwwskazań stosujemy bezbolesne znieczulenie, aby specjalistycznym zabiegom nie towarzyszył ból. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy dwa nowocześnie wyposażone gabinety oraz wygodną poczekalnię. Umów się na wizytę.

 

Profilaktyka i higiena jamy ustnej

Ponieważ wiemy jak ważna jest profilaktyka pacjentom proponujemy nie tylko nowoczesne zabiegi mające na celu utrzymanie ich zębów w nienaruszonym stanie, ale również realizujemy program profilaktyki i kontroli, aby wystarczająco wcześnie wykryć zmiany chorobowe i zastosować małoinwazyjne leczenie. Nasz stomatolog poświęca także czas na edukację dotyczącą prawidłowej pielęgnacji domowej. Zobacz nasz cennik tutaj.

 

Profesjonalne zabiegi dentystyczne

Nasz gabinet stomatologiczny oferuje pełen zakres zabiegów dentystycznych. Staramy się plan leczenia przedstawić naszym pacjentom w sposób jasny tak, by świadomie mogli podejmować decyzje. Zawsze znajdujemy czas na przedyskutowanie zalet i wad poszczególnych metod leczenia zębów.

Ponadto Centrum Stomatologii Idealmed jest jednym z niewielu miejsc w Lublinie oferującym swoim pacjentom nie tylko leczenie dentystyczne, ale również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej będące często dopełnieniem procedur dentystycznych. Zadbamy, aby wizyta była przyjemna, a zabiegi bezbolesne.

 • Wybielanie zębów - Stomatologia estetyczna

  wybielanie zębów

  Oferujemy wybielanie za pomocą Lampy Beyond Polus, wewnętrzne wybielanie zębów leczonych endodontycznie. Przygotowujemy indywidualne nakładki do wybielania nocnego. Jeżeli szukasz dentysty, który wybieli Twoje zęby nawet o kilka tonów odwiedź naszą Klinikę. Możemy także przygotować dla Ciebie licówki.

 • Profilaktyka

  profilaktyka

  W celu utrzymania zdrowych zębów naszych pacjentów Państwa wykonamy przegląd stomatologiczny, skaling - usuwanie kamienia, piaskowanie - usuwanie osadów nazębnych i przebarwień, a jeśli wszystkie zęby będą zdrowe to także fluoryzację. U dzieci wykonujemy usuwanie bruzd i zagłębień określane jako lakowanie.

 • Stomatologia zachowawcza

  stomatologia zachowawcza

  Nasza klinika dentystyczna oferuje leczenie próchnicy, odbudowę tkanek zęba wypełnieniami światłoutwardzalnymi, a w razie konieczności leczenie kanałowe. Lekarz stomatolog uchroni chore zęby przed usunięciem oraz estetycznie poprawi stan uzębienia.

 • Implantologia

  implanty

  Nasi dentyści specjalizują się także w wszczepianiu implantów czyli tytanowych śrub, które chronią szczękę przed zanikiem kości oraz umożliwiają założenie korony. Implanty to doskonałe rozwiązanie dla osób, które utraciły zęby w skutek próchnicy, chorób przyzębia lub wypadków.

 • Protetyka

  leczenie protetyczne

  W zależności od wskazań stomatolog w Lublinie wykona odbudowywanie ubytków zębowych za pomocą koron protetycznych, wstawi mosty protetyczne lub wykona uzupełnianie estetyczne za pomocą licówek. Tworząc prace protetyczne współpracujemy jedynie z renomowanymi lubelskimi pracowniami protetycznymi.

 • Endodoncja

  leczenie kanałowe

  Gabinet stomatologiczny IdealMed oferuje pierwotne i wtórne leczenie endodontyczne, które polega na rozpoznaniu i leczeniu chorób miazgi i tkanek okołowierzchołkowych. Posiadamy nowoczesny mikroskop umożliwiający leczenie zębów o nietypowej anatomii, wąskich zarośniętych kanałów, oraz usunięcie złamanego narzędzia endodontycznego z kanału.

 • Stomatologia dziecięca

  stomatolog dziecięcy

  Specjalizujemy się także w profilaktyce i leczeniu zębów u dzieci i młodzieży. Oferujemy wizyty adaptacyjne, leczenie zębów mlecznych, lakowanie, lakierowanie oraz lapisowanie. Dentysta z lubelskiego IdealMed najmłodszych pacjentów otoczy specjalną troską, aby wyeliminować strach i stres związany z wizytą.

 • Periodontologia

  periodontologia

  To dział stomatologii zajmujący się leczeniem chorób przyzębia, czyli kości, dziąseł i innych tkanek otaczających ząb. Leczymy wady wrodzone i nabyte. O problemie mogą świadczyć m.in. odsłonięte szyjki zębowe, zaczerwienione i krwawiące dziąsła, rozchwiane i przemieszczające się zęby czy też nadwrażliwość na ciepłe i zimne pokarmy,

 • Chirurgia stomatologiczna

  chirurg stomatolog

  Specjalizujemy się w leczeniu operacyjnym zębów i jamy ustnej. Nasz chirurg stomatolog usuwa zęby stałe, mleczne oraz zatrzymane, podcina wędzidełka, wszczepia implanty, a także wykonuje resekcje i hemisekcje.

 • Radiowizjografia komputerowa

  RTG zębów

  Wykonujemy cyfrowe zdjęcia radiologiczne, które umożliwiają dokładną diagnostykę przed podjęciem właściwego leczenia stomatologicznego. Dzięki zastosowaniu cyfrowej radiowizjografii RTG już kilka sekund po wykonaniu zdjęcia, jest ona widoczne na ekranie monitora.

 • Znieczulenia

  znieczulenia

  Strach przed bólem podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym sprawia, że wiele osób rezygnuje z wizyty wyrządzając sobie jeszcze większą krzywdę. Współczesne znieczulenia pozwalają na całkowite wyeliminowanie bólu. Polecane są w szczególności dla dzieci i osób wrażliwych na ból.

 • Ortodoncja

  aparat ortodontyczny

  Oferujemy kompleksowe leczenie ortodontyczne, przeprowadzamy: konsultacje, wykonujemy zdjęcia rentgenowskie i modele diagnostyczne, zakładamy aparaty i prowadzimy kontrole okresowe. Nasz ortodonta zajmuje się korektą krzywo ustawionych zębów, wad zgryzu oraz profilaktyką. Dzięki nam możesz się cieszyć równymi i zdrowymi zębami.

Zapraszamy do naszego gabinetu dentystycznego - Lublin, ul. Chodźki 13/4-5.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij