Venus Legacy

Venus Legacy to nieinwazyjny i bezbolesny sposób na walkę z utratą jędrności skóry, nadmiarem tłuszczu  i cellulitem.

Połączenie multipolarnej fali radiowej z impulsowym polem magnetycznym oraz technologii  VariPulse pozwala na pozbycie się Twoich problemów umozliwiając kształtowanie sylwetki oraz zwiekszenie elastyczności skóry twarzy i ciała. 

Technologie zastosowane podczas zabiegu mają na celu podniesienie termperatury w obszarze zabiegowym w sposób jednolity i gwarantujący doskonały rezultat . Efektem zabiegu jest kurczenie włókien kolagenowych oraz stymulacja nowych,a także tworzenie fibroblastów, naczyń krwionośnych i wywołanie lipolizy. Ilość potrzebnych zabiegów będzie różnić się u poszczególnych pacjentów, gdyż jest to zależne od indywidualnych predyspozycji. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. 

  Jak działa Venus Legacy ?

 

  • Multipolarna fala radiowa– powoduje kurczenie się włókien kolagenowych i stymuluje syntezę kolagenu; pobudza lipolizę, czyli redukcję nagromadzonych komórek tłuszczowych.
  • Impulsowe pole magnetyczne – pobudza syntezę kolagenu i tworzenie się fibroblastów, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna i lepiej napięta; powoduje formowanie nowych naczyń włosowatych.
  • Technologia VariPulse – zapewnia drenaż limfatyczny i poprawę krążenia, co przeciwdziała gromadzeniu wody i obrzękom, a także tzw. cellulitowi wodnemu.
  • Technologia podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym – temperatura tkanek jest cały czas widoczna na ekranie, wbudowany termometr pozwala na jej precyzyjne kontrolowanie, co jest ważne dla bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»
Copyright © IdealMed 2019.
Projekt i wykonanie - Freeline.