tel.:

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

ul. Chodźki 13/4-5

20 - 093 Lublin

Polski plAngielski en

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa 

 

 

 

Sprawdź naszą najnową promocję -

gwarancja niskiej ceny raz na zawsze

 

 


więcej
Medycyna estetyczna

Medycyna

estetyczna

kwas hialuronowy, botox, nici, osocze bogatopłytkowe...


więcej
Stomatologia

Stomatologia

 

 


implanty, protetyka, ortodoncja, wybielanie lampą Beyond Polus...


więcej
Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie

naczynek

skleroterapia


więcej
Laser frakcyjny

Laser

frakcyjny

redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, usuwanie znamion


więcej
Wyszczuplanie

Wyszczuplanie sylwetki
i redukcja cellulitu

 

 

endermomasaż, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa....

a już wkrótce najnowocześniejsze na świecie urządzenie do kriolipolizy


więcej
Chirurgia

 

Chirurgia plastyczna

 

konsultacje specjalistyczne, usuwanie znamion, plastyka powiek i uszu.....


więcej
Prev - Next

Stomatolog Lublin

 

Nasze Gabinety zlokalizowane przy ulicy Chodźki 13 w Lublinie oferują pełen zakres zabiegów stomatologicznych. Nowoczesny sprzęt stomatolgiczny, którym dysponujemy w CM Idealmed pozwala pracującym u nas dentystom niejednokrotnie ratować zęby, które wcześniej zostały zakwalifikowane do usunięcia. W przypadkach, w których resekcja jest jedynym możliwym sposobem leczenia naszym pacjentom proponujemy optymalne sposoby uzupełnianienia uzębienia. W naszych gabinetach przy ulicy Chodźki 13 w Lublinie wykonujemy skomplikowane zabiegi protetetyczne oraz implantologiczne. Tworząc prace protetyczne wpółpracujemy jedynie z renomowanymi lubelskimi pracowniami protetycznymi.

Naszych pacjenów otaczamy kompleksową opieką stomotologiczną. W CM Idealmed swój problem możesz skonsultować ze specjalistami z zakresu:

  • chirurgii stomatologicznej,
  • protetyki,
  • ortodoncji,
  • oraz stomatologii zachowawczej.

Gabinety zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt do radiowizjografi, jeden z najlepszych mikroskopów do prac z zakresu endodoncji oraz inne innowacyjne urządzenia, które ułatwiają pracę naszym dentystom. Z kolei lampa Beyond Polus umożliwia przeprowadzenie skutecznego oraz co równie ważne bezpiecznego zabiegu wybielania zębów.

Leczymy dorosłych oraz dzieci, a będąc świadomymi potrzeb naszych pacjentów otaczamy ich szczególną opieką i troską, tak aby kolejnym wizytom nie towarzyszył strach i złe emocje. O ile tylko brak jest przeciwwskazan do znieczulenia stomatologicznego starmy się je stosować tak by zabiegom dentystycznym nie towarzyszył ból.

Ponieważ wiemy jak ważna jest profilaktyka pacjentom proponujemy nie tylko nowoczesne zabiegi mające na celu utrzymanie ich żebów w nienaruszonym stanie ale również poświęcamy czas na edukację dotączącą prawidłowej pielęgnacji domowej. 

Staramy się plan leczenia stomatologicznego przedstawić naszym pacjentom w sposób jasny tak by świadomie mogli podejmować decyzje. Zawsze znajdujemy czas na przedyskutowanie zalet i wad poszczególnych metod leczenia, staramy się rozwiewać wątpliwości niejednokrotnie towarzyszące różnym sposobom leczenia stomatologicznego 

Ponadto Centrum Medyczne Idealmed jest jednym z niewielu miejsc w Lublinie oferującym swoim pacjentom nie tylko leczenie stomatologiczne ale również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej będące często dopełnieniem procedur dentystycznych.

Jeżeli szukasz stomatologa z Lublina godnego zaufania zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum.  

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij