IDEAL MED Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii IdealMed IdealMed
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Chodźki 13/4-5 Lublin 20-093
81 741 61 62 PLN Hours:
tel.:

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

ul. Chodźki 13/4-5

20 - 093 Lublin

Polski pl

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

IdealMedDepilacja laserowa

Depilacja laserowa 

 

 

 

Sprawdź naszą najnowszą promocję -

mała okolica 99 zł, duża okolica 199 zł

pakiety nielimitowanej depilacji

 

 


więcej
IdealMedMedycyna estetyczna

Medycyna

estetyczna

kwas hialuronowy, botox, nici, osocze bogatopłytkowe...


więcej
IdealMedStomatologia

Stomatologia

 

 


implanty, protetyka, ortodoncja, bezpieczne wybielanie lampą Beyond Polus...


więcej
IdealMedZamykanie naczynek

Laserowe zamykanie

naczynek

skleroterapia


więcej
IdealMedLaser frakcyjny

Laser

frakcyjny

redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, usuwanie znamion


więcej
IdealMedWyszczuplanie

Wyszczuplanie sylwetki
i redukcja cellulitu

 

 

Pełen zakres: Kriolpoliza Z-LIPO, HIFU, endermomasaż, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa....

możliwość konsultacji lekarskiej


więcej
IdealMedChirurgia

 

Chirurgia plastyczna

 

konsultacje specjalistyczne, usuwanie znamion, nici APTOS, plastyka powiek i uszu.....


więcej
Prev - Next

Kilka słów o naszych specjalistach

Dr n. med. Tomasz ZaborowskiDr n. med. Tomasz Zaborowski

Dr n.med. Tomasz Zaborowski- dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Nauczyciel akademicki z medycyną estetyczną związany od roku 2007. W roku 2013 ukończył trzyletnie studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń krajowych i międzynarodowych w tym z udziałem takich sław jak Benjamin Asher czy Berthold Rzany. Wysokie kwalifikacje doktora potwierdza nadany mu w 2014 roku tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Pan Doktor Tomasz Zaborowski wykonuje zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego oraz intensywnego światła pulsacyjnego jak również zabiegi ostrzykiwania toksyną botulinową, kwasem hialuronowym, osoczem bogatopłytkowym oraz mezoterapię igłową. Doktor Tomasz Zaborowski zajmuje się również implantacją nici liftingujących oraz karboksyterapią. 

Lek. stom. Iwona ZaborowskaLek. stom. Iwona Zaborowska

Pani Doktor specjalizuje się w endododoncji ale z powodzeniem wykonuje również procedury z zakresu periodontologii oraz protetyki stomatologicznej. Od roku 2005, kiedy to ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie stale podnosi swoje kwalifikacje. poprzez udział w sympozjach oraz kursach doszkalających. Doktor posiada duże doświadczenie w pracy z mikroskopem co wielokrotnie pozwala jej zaproponować skuteczne leczenie nawet w trudnych przypadkach. Ponadto Doktor Iwona Zaborowska udziela szczegółowych konsultacji dotyczących procedur implantologicznych oraz wykonuje zabiegi niezbędne przed ich wykonaniem.

Lek. stom. Michał KwiatkowskiLek. stom. Michał Kwiatkowski

Lekarz stomatolog, specjalista protetyki stomatologicznej, odpowiedzialny za wykonywanie skomplikowanych prac protetycznych oraz zabiegów chirurgicznych, w tym procedur implantologicznych.

Dr n.med. Ryszard MądryDr n.med. Ryszard Mądry

Specjalista chirurgii plastycznej i ogólnej .Ukończył Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi w 1998 roku. Staż podyplomowy odbywał w Klinikach w Krakowie i Warszawie. W latach 1999 - 2001 odbył staże zagraniczne w szpitalach w Austrii i Stanach Zjednoczonych Ameryki. W roku 2001 rozpoczął specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego, którą zakończył zdając egzamin specjalizacyjny w 2007 roku.Zastępca lekarza koordynatora we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz European Burn Association. Autor licznych publikacji i prezentacji zjazdowych z zakresu chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń. Od wielu lat regularnie uczestniczy w kursach i kongresach z zakresu chirurgii plastycznej oraz leczenia oparzeń organizowanych w kraju jak i za granicą.

W  Idealmed Doktor zajmuje się plastyką powiek, korektą małżowin usznych, chirurgicznym usuwaniem znamion, leczeniem blizn i trudno gojących się ran oraz udzielaniem konsultacji z zakresu chirurgii plastycznej i ogólnej.

 

Dr Mariola WroneckaDr Mariola Wronecka

Specjalista dermatolog, uczestnik wielu prestiżowych szkoleń w zakresie dermatologii estetycznej, obejmujących zabiegi iniekcyjne jak i laserowe. W Centrum Idealmed Pani Doktor udziela konsultacji dermatologicznych, usuwa zmiany skórne (kriochirurgicznie lub przy użyciu lasera), wykonuje peelingi medyczne, lipolizę iniekcyjną preparatem aqualyx oraz zabiegi mezoterapii igłowej.

Dr n. med. Jakub ChodorowskiDr n. med. Jakub Chodorowski

Specjalista dermatolog-wenerolog. W latach 2006-2015 pracował na stanowisku starszego asytenta w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Dermatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Członek European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Doktor zajmuje się leczeniem chorób skóry i błon śluzowych oraz dermatologią estetyczną. Od wielu lat zajmuje się zabiegami dermatochirurgicznymi – usuwa  ze skóry znamiona przy użyciu lasera CO2 lub chirurgicznie w zależności od rodzaju znamienia. Kolejną specjalizacją Doktora jest dermatoskopia, która polega na poszukiwaniu zmian skórnych mogących być nowotworami lub w niedługim czasie ulec transformacji nowotworowej. Ponadto Doktor Chodorowski udziela konsultacji z zakresu lecznia chorób przenoszonych drogą płciową.

 

Lek. stom. Karolina BerekLek. stom. Karolina Berek

Lekarz stomatolog - absolwentka  Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończyła w roku 2004. Doktor Karolina Berek specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym dzieci i dorosłych jak również diagnostyce ortodontycznej. Zakłada aparaty tałe metalowe,porcelanowe, kryształowe, aparaty stałe samoligaturujące oparte na systemie Damon, TenBrook, Greenfield, aparaty serii 2000 oraz aparaty wyjmowane.

Dr n.med. Paweł MalikDr n.med. Paweł Malik

Dr n.med. Paweł Malik, specjalista urolog. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie w 2001r. Odbył staż podyplomowy i staż specjalizacyjny z Urologii (FEBU) w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy Alei Kraśnickiej 100 w Lublinie. W 2009r. po ukończeniu studiów doktoranckich i obronieniu pracy doktorskiej uzyskał tytuł doktora nauk medycznych Akademii Medycznej w Lublinie. Od wielu lat regularnie uczestnuczy w kursach i kongresach z zakresu Urologii organizowanych zarówno w Polsce jaki i za granicą.

W Idealmed Doktor zajmuje się

  • udzielaniem konsultacji z zakresu urologii,
  • diagnostyką nowotworów gruczołu krokowego,
  • zabiegami korekcyjnymi zewnętrznych narządów moczow-płciowych (stulejka, krótkie wędzidełko)
Dr n.med. Agnieszka WasilewskaDr n.med. Agnieszka Wasilewska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Tytuł doktora nauk medycznych otrzymała w 2007r. Dyplom specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej uzyskała w 2012r. W 2015r. Doktor ukończyła z wyróżnieniem trzyletnie studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie. Jej praca dyplomowa została uznana za najlepszą na Pierwszym Międzynarodowym Konkursie zorganizowanym przez Fundację im. Carlo Alberto Bartolettiego w Rzymie. Obecnie Pani Doktor jest w trakcie przedostatniego roku szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr Ryszarda Mądrego- konsultanta województwa lubelskiego ds. chirurgii plastycznej - we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej.

Jest członkiem kandydatem Polskiego Towarzystwa Chirurgi Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ogólnej.

Dr n.med. Anna MieszkowskaDr n.med. Anna Mieszkowska

Specjalista endokrynologii i chorób wewnętrznych na codzie pracuje w Klinice Endokrynologii SPSK4 w Lublinie.

Dr Grzegorz NowakDr Grzegorz Nowak

Dr Grzegorz Nowak jest specjalistą urologiem, ukończył studia medyczne w Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Swoje doświadczenie zdobywał w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej SPSK4 w Lublinie, gdzie, pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Krzysztofa Bara odbywał swoją rezydenturę. W ostatnim czasie zdał z wyróżnieniem egzamin EBU, uzyskując prestiżowy tytuł FEBU (Fellow of the European Board of Urology).

Jest autorem i współautorem wielu publikacji urologicznych, w czasopismach międzynarodowych oraz polskich. Jest członkiem Polskiego Europejskiego Towarzystwa Urologicznego. Ukończył liczne kursy w zakresie USG, biopsji prostaty oraz technik laparoskopowych w urologii.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób urologicznych, a jego główne zainteresowania to uroonkologia, laparoskopia w urologii oraz leczenie kamicy układu moczowego.

W Centrum Idealmed Doktor zajmuje się:

  • udzielaniem konsultacji z zakresu urologii,
  • diagnostyką zaburzeń mikcji,
  • diagnostyką nowotworów układu moczowego,
  • diagnostyką kamicy układu moczowego,
  • zabiegami korekcyjnymi zewnętrznych narządów moczowo-płciowych (stulejka, krótkie wędzidełko)
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij