IDEAL MED Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii IdealMed IdealMed
4 stars - based on 250 reviews
100
ul. Chodźki 13/4-5 Lublin 20-093
81 741 61 62 PLN Hours:
tel.:

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

ul. Chodźki 13/4-5

20 - 093 Lublin

Polski pl

81 741 61 62600 600 581

centrum@idealmed.pl

Pon - Pt: 9:00 - 20:00 | Sob: 9:00 - 15:00

IdealMedDepilacja laserowa

Depilacja laserowa 

 

 

 

Sprawdź naszą najnowszą promocję -

mała okolica 99 zł, duża okolica 199 zł

pakiety nielimitowanej depilacji

 

 


więcej
IdealMedMedycyna estetyczna

Medycyna

estetyczna

kwas hialuronowy, botox, nici, osocze bogatopłytkowe...


więcej
IdealMedStomatologia

Stomatologia

 

 


implanty, protetyka, ortodoncja, bezpieczne wybielanie lampą Beyond Polus...


więcej
IdealMedZamykanie naczynek

Laserowe zamykanie

naczynek

skleroterapia


więcej
IdealMedLaser frakcyjny

Laser

frakcyjny

redukcja zmarszczek, blizn, rozstępów, usuwanie znamion


więcej
IdealMedWyszczuplanie

Wyszczuplanie sylwetki
i redukcja cellulitu

 

 

Pełen zakres: Kriolpoliza Z-LIPO, HIFU, endermomasaż, lipoliza iniekcyjna, mezoterapia igłowa....

możliwość konsultacji lekarskiej


więcej
IdealMedChirurgia

 

Chirurgia plastyczna

 

konsultacje specjalistyczne, usuwanie znamion, nici APTOS, plastyka powiek i uszu.....


więcej
Prev - Next

Stomatologia estetyczna w Lublinie

WYBIELANIE ZĘBÓW
W naszym centrum stomatologicznym zabieg wybielania zębów wykonujemy trzema metodami:
 
 - wybielanie za pomocą lampy Beyond Polus – jest to zabieg jednorazowy i polega na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Wcześniej powierzchnia dziąseł oraz zebów zostaje zabezpieczona żywicą.
Skład żelu wybielającego oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Żel wybielający pod wpływem światła z akceleratora Beyond Polus™ zwiększa szybkość przechodzenia żelu wybielającego przez szkliwo do zębiny. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.beyonddent.com.

Koszt zabiegu: 800zł
 
- wybielanie nakładkowe (domowe) – podczas zabiegu lekarz pobiera wyciski, pozwalające na wykonanie specjalnych, indywidualnych dla każdego pacjenta nakładek na zęby. Przezroczysta, wygodna i elastyczna nakładka zapewnia bezpieczeństwo wybielania podczas snu i jest niezauważalna w ciągu dnia. Stomatolog wydaje pacjentowi strzykawki ze specjalnym żelem, wyjaśnia pacjentowi jak go aplikować do nakładek, i na jaki czas je zakładać. W domu pacjent umieszcza nakładkę wypełnioną żelem na zębach i pozostawia ja na całą noc. Efekt jest widoczny bardzo szybko, często już po pierwszej nocy. W zależności od potrzeby kuracja trwa od 3 do 10 nocy. Lekarz stomatolog może zalecić zakładanie nakładki z żelem wybielającym w ciągu dnia. Stomatolog wyznacza wizyty kontrolne.

Koszt zabiegu: 700zł

- wybielanie wewnętrzne - wybielanie wewnętrzne jest sposobem rozjaśniania zębów leczonych endodontycznie. Ząb przed wybielaniem wewnętrznym (czyli wybielaniem od środka) powinien być skontrolowany zdjęciem rtg, by ustalić czy wypełnienie kanału (kanałów) jest prawidłowe oraz czy w okolicy tego zęba nie toczy się proces zapalny tkanek okołowierzchołkowych. Szczelne wypełnienie kanału (kanałów) jest istotne, gdyż zapobiega penetracji środka wybielającego poza wierzchołek.
Jeżeli jest to konieczne ząb przed wybielaniem wewnętrznym należy przeleczyć ponownie endodontycznie. Środek wybielający jest wymieniany co 2-3 dni. Zazwyczaj to wystarcza, aby kolor zrównać z zębami sąsiednimi.
Po kilku latach od zabiegu wybielenia zęby mogą nieznacznie przyciemnieć. Wpływ na to mają przede wszystkim substancje przebarwiające zęby (tytoń, kawa, herbata, czerwone wino, nawyki higieniczne). Aby utrzymać jasny kolor lekarz stomatolog może zalecić wykonanie ponownego zabiegu wybielania metodą nakładkową.
 
 

LICÓWKI
 
Licówki są rozwiązaniem problemu nieestetycznego uśmiechu z powodu nierównych, przebarwionych i lekko uszkodzonych zębów. Po nieznacznym, oszczędnym oszlifowaniu przedniej powierzchni zęba wykonujemy w laboratorium cieniutką "płytkę", która stanowi nową powierzchnię licową zęba. Za pomocą specjalnie dobranych kolorystycznie cementów kompozytowych przyklejamy na stałe licówkę do zęba. Możemy je wykonywać z różnych materiałów:
 
- porcelanowe - są to cienkie płytki stworzone z porcelany, około pólmilimetrowej grubości, które stosujemy w procesie poprawy wyglądu kosmetycznego zębów. Porcelana naśladuje powierzchnie struktury zębów lepiej niż jakiekolwiek inne materiały naprawcze. Jest materiałem twardszym niż naturalne szkliwo, bardziej odpornym na zużycie, nieprzebarwialnym, co tworzy z porcelany materiał trwały na wiele lat. Porcelana jest  materiałem przyjaznym dla naszego organizmu, biozgodnym i znakomicie tolerowanym przez błonę śluzową jamy ustnej. Porcelana nie działa alergizująco i toksycznie.  Licówki porcelanowe odporne są na osadzanie się kamienia nazębnego i osadów. Trwale łączą się z zębem i mają dużą wytrzymałość mechaniczną.  
 
- pełnoceramiczne - w przypadku tego rodzaju licówek nie ma podbudowy metalowej, na którą napala się ceramikę. Podbudową pod licówkę  jest porcelana z cyrkony lub tlenku glinu. Zaletą porcelany jest jej przepuszczalność światła, podobnie jak w przypadku naturalnych zębów, nie ma efektu świecenia – nie ma rozróżnienia na licówkę i na to co pod licówką (efekt „czarnej dziury” np. na dyskotece). To najdoskonalszy i najzdrowszy, naturalny materiał dla naszych tkanek zęba.
   

Korona pełnoceramiczna cyrkonowa to:
- wyjątkowa estetyka
- naturalny wygląd zębów
- biokompatybilny, nie wywołujący alergii materiał
- brak efektu szarych szyjek zębowych, przeświecenia metalu, silnych dziąseł

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij